BIR logo Tekststørrelse A A A | BIR logo English| Kontakt oss| Selskaper i BIR| Ledige stillinger| Avfallsløsninger| Presse |
 Kundesenter  for husholdning: 815 33 030
 Kundesenter  for næring: 55 27 70 50
   OM BIR-KONSERNET
   DATTERSELSKAP
   BIRS ANLEGG
   INFORMASJONSMATERIELL
   PRESSE

Kundesenter for husholdning

Kontakt gjerne kundesenteret dersom du har spørsmål, tips, ris eller ros.

Bruker du kontaktskjemaet (oransje knapp)kommer henvendelsen din til riktig person.



Du kan også nå oss på

Telefon: 815 33 030

E-post:

Vi har åpent:
Mandag - fredag 08 - 16

Kundesenter for næring

Kontakt kundesenteret dersom du har spørsmål, er ute etter tilbud eller vil vite mer om våre skreddersydde avfallsløsninger

Bruker du kontaktskjemaet (oransje knapp)kommer henvendelsen din til riktig person.



Du kan også nå oss på telefon

Telefon: 55 27 70 50

Vi har åpent:
Mandag - fredag 08 - 16

BIR-konsernet

Steinar Nævdal
Administrerende direktør
Telefon: 90 75 80 01
E-post: steinar.naevdal@bir.no

Ove Knudsen
Økonomisjef
E-post: ove.knudsen@bir.no

Mette Nygård Havre
Kommunikasjonssjef
Telefon: 97 18 78 73
E-post: mettenygard.havre@bir.no

Tommy Hansen Hufthammer
IT-sjef
E-post: tommy.hufthammer@bir.no

Oddrun Konglevoll
HMS-sjef
E-post: oddrun.konglevoll@bir.no
Gro Berge
HR-sjef
E-post: gro.berge@bir.no

BIR Privat AS

Besøksadresse:
Conrad Mohrs veg 15

Postadresse:
Postboks 6004
5892 Bergen

Kundesenter: 815 33 030
E-post: bir@bir.no
Faks: 55 27 77 01

Fungerende daglig leder
Bente Gansum Daazenko
E-post: bente.daazenko@bir.no

BIR Bedrift

Besøksadresse:
Lønningshaugen 6
5258 Blomsterdalen

Postadresse:
Postboks 164, Blomsterdalen
5868 Bergen

Kundesenter: 55 27 70 50
Faks: 55 27 70 51

Daglig leder
Eivind Fykse
E-post: eivind.fykse@bir.no

BIR Transport AS

Besøksadresse:
Conrad Mohrs veg 15

Postadresse:
Postboks 6004
5892 Bergen

Kundesenter: 815 33 030
E-post: bir@bir.no
Faks: 55 27 77 01

Daglig leder
Stein Bratland
E-post: stein.bratland@bir.no

BIR Nett AS

Besøksadresse:
Nøstetorget 5, 5011 Bergen

Postadresse:
Postboks 6004
5892 Bergen

Kundesenter: 815 33 030
E-post: bir@bir.no
Fax: 55 27 77 01

Daglig leder
Terje Strøm
E-post: terje.strom@bir.no

BIR Avfallsenergi AS

Besøksadresse:
Conrad Mohrs veg 15

Postadresse:
Postboks 6004 Bedriftssenter
5892 Bergen

Kundesenter: 815 33 030
E-post: bir@bir.no
Fax: 55 27 77 01

Daglig leder
Ingrid Hitland
E-post: ingrid.hitland@bir.no

Bossug AS

Besøksadresse:
Lønningshaugen 6
5258 Blomsterdalen

Postadresse:
Postboks 164, Blomsterdalen
5868 Bergen

Kundesenter: 815 33 030
E-post: bir@bir.no

 

Daglig leder
Frode Kalsaas
E-post: frode.kalsaas@bir.no

TH Paulsen AS

Besøksadresse:
Lønningshaugen 6
5258 Blomsterdalen

Postadresse:
Postboks 164, Blomsterdalen
5868 Bergen

Telefon: 55 27 70 90
Faks: 55 27 70 91

Daglig leder
Eivind Fykse
E-post: eivind.fykse@bir.no 

     

Retura Vest AS

Besøksadresse:
Lønningshaugen 6
5258 Blomsterdalen

Postadresse:
Postboks 164, Blomsterdalen
5868 Bergen

Telefon: 55 20 27 25
Faks: 55 20 27 26

Daglig leder
Victor Salomonsen
E-post: victor.salomonsen@retura.no
 

BIRs anlegg

Hovedkontoret

Besøksadresse:
Conrad Mohrs veg 15

Postadresse:
Postboks 6004
5892 Bergen

Telefon: 815 33 030
Faks: 55 27 77 01
E-post: bir@bir.no

 

 

Energianlegget - Rådalen

Besøksadresse:
Fanaveien 219

Postadresse:
Postboks 6004
5892 Bergen

Telefon: 815 33 030
Faks: 55 27 77 01
E-post: bir@bir.no

Kontaktperson:
Ingrid Hitland
Daglig leder
Telefon: 91 56 86 12
E-post: ingrid.hitland@bir.no

Stasjon for farlig avfall

Besøksadresse:
Espehaugen 52

Postadresse:
Postboks 6004
5892 Bergen

Telefon: 815 33 030
Faks: 55 27 77 01
E-post: bir@bir.no

Kontaktperson
Arne Iversen
Stasjonsleder
Telefon: 55 98 21 70
E-post: arne.iversen@bir.no 

Relatert informasjon

Kontakt oss | Telefon: 815 33 030 | Faks: 55277701

Besøkadresse: Conrad Mohrs veg 15

Postadresse: BIR AS, Postboks 6004, 5892 Bergen